Навчання, дозвілля та соціалізація: МОН створило карту цифрових освітніх центрів

52700
коментарі відсутні

Навчання, дозвілля та соціалізація: МОН створило карту цифрових освітніх центрів

Міністерство освіти і науки України створило карту цифрових освітніх центрів, яку оновлюватимуть відповідно до відкриття центрів.

Цифрові освітні центри – це безпечні та затишні простори для навчання і дозвілля школярів від 6 до 18 років. Вони оснащенні укриттями, надійним інтернетом, ноутбуками та навчальними матеріалами. Не замінюють школу, але в них можна підключитися до онлайн-уроків, зробити домашнє завдання, поспілкуватися з друзями або долучитися до гуртків.

У відомості підкреслюють, що такі цифрові освітні центри є оптимальним рішенням для громад, у яких пошкоджено освітню інфраструктуру. Вони також стануть у нагоді дітям переселенцям, яким необхідна соціалізація та підтримка в освітньому процесі.

Наразі в Україні працюють вже 154 центри у 17 областях України. Кожен з них має програму академічних занять і позашкільних активностей, які проводять їх спеціально навчені фахівці – тьютори або фасилітатори.

Цифрові освітні центри не замінюють заклади освіти, але надають безпечний доступ до дистанційної та неформальної освіти дітям, які не можуть здобувати її очно, а також потребують додаткового супроводу в навчанні. Учні та учениці можуть тут соціалізуватися, отримати профорієнтаційну підтримку, допомогу в підготовці до іспитів тощо.

Читайте також: Вступна кампанія 2024: які зміни прийняла ВР та що потрібно знати абітурієнтам

Усі послуги – безоплатні!

З картою цифрових освітніх центрів можна ознайомитися за посиланням: www.dlc.org.ua.

Детальну інформацію можна також дізнатися на гарячій лінії — 0 800 409 845 (графік роботи гарячої лінії з 10:00 до 16:00).


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика