Петро Болбочан – забутий герой визвольних змагань


2306
коментарі відсутні

До Дня захисників та захисниць України

В усі часи існували люди, готові боронити рідну землю та рідний дім. І в усі часи знаходилися ті, хто вів їх за собою.

Три епохи. Три полководці. Сучасність не завжди була справедливою до них, але історія назавжди зберегла їх славні імена.

Наш третій герой – Петро Болбочан. Сучасники обійшлися з ним несправедливо, але його ім’я назавжди закарбовано на скрижалях української історії.

 

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Петро Болбочан – забутий герой визвольних змагань

До Дня захисників та захисниць України В усі часи існували люди, готові боронити рідну землю та рідний дім. І в усі часи знаходилися ті, хто вів їх за собою. Три епохи. Три полководці. Сучасність не завжди була справедливою до них, але історія назавжди зберегла їх славні імена. Наш третій герой – Петро Болбочан. Сучасники обійшлися

Святослав Хоробрий – гроза хазарів та Візантії

До Дня захисників та захисниць України. В усі часи існували люди, готові боронити рідну землю та рідний дім. І в усі часи знаходилися ті, хто вів їх за собою Три епохи. Три полководці. Сучасність не завжди була справедливою до них, але історія назавжди зберегла їх славні імена.      

Гетьман Сагайдачний. Шляхтич, полководець, реформатор

До Дня захисників та захисниць України. В усі часи існували люди, готові боронити рідну землю та рідний дім. І в усі часи знаходилися ті, хто вів їх за собою. Три епохи – Три полководці. Сучасність не завжди була справедливою до них, але історія назавжди зберегла їх славні імена. Перший герой – видатний козацький гетьман Петро