Підприємці можуть отримати до $15 тис. грантової підтримки
Данська рада у справах біженців відновлює прийом заявок на гранти для підтримки бізнесу.
Головна мета – підтримати власників мікро, малого та середнього бізнесів для створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць для переселенців та осіб, які постраждали від війни.
Про це повідомляє пресслужба організації.
До $15 тис. грантової підтримки можуть отримати власники мікро, малого та середнього бізнесів на підконтрольних уряду України територіях. Виняток – райони, де тривають бойові дії та райони з підвищеними ризиками для життя та ведення бізнес-діяльності.
Хто може отримати допомогу та про яку суму йдеться
Фінансова підтримка надається тим бізнесам, які мають на меті:
- релокацію в більш безпечні регіони із подальшим поновленням бізнес діяльності (створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць);
- створення нових робочих місць шляхом розширення поточної діяльності;
- відновлення пошкодженої інфраструктури та/або активів із подальшим поновленням бізнес діяльності;
- переорієнтацію бізнес-діяльності задля виходу на нові ринки збуту.
«Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 15000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується створити, відновити чи зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов’язаних з особливостями бізнес-діяльності», – зазначили в організації.
При розгляді заявок будуть враховувати:
- наявність досвіду ведення бізнесу (рентабельність до початку війни);
- детальний бізнес-план і чітке розуміння ідеї реалізації проєкту в умовах війни, метою якого буде створення нових, збереження та/або відновлення робочих місць;
- відсутність юридичних і правових перешкод, а також порушень чинного законодавства під час ведення бізнес-діяльності в умовах воєнного стану, введеного на території України.
Подати заявку можна за посиланням.
Телефони для довідок:
+38 (063) 452 87 51 Любовь
+38 (063) 952-56-34 Марина
Ірина Міщенко
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!