Поліцейські налагодили співпрацю з громадянською мережею “ОПОРА”


1519
коментарі відсутні

Поліцейські налагодили співпрацю з громадянською мережею “ОПОРА”

20 лютого у Дніпрі відбувся тренінг під назвою: «Ефективна поліція – запорука чесних виборів», організований  ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА” для працівників поліції.

Як зазначено у повідомленні на офіційному сайті Нацполіції, у заході взяли участь понад 70 поліцейських сектору превенції та слідчих Дніпропетровської області.

«На тренінгу присутні саме ті правоохоронці, які фіксують порушення виборчого законодавства та складають відповідні протоколи, а також працівники слідчих відділень, які розслідують кримінальні справи у цій сфері. Таке навчання, орієнтоване на практику застосування юридичних норм та реалізацію взаємодії з громадськістю під час передвиборчої кампанії є дуже корисним та ефективним для нас» – зауважив Юрій Солодовник, начальник відділу масових та охоронних заходів УПД ГУНП в Дніпропетровській області.

Тренінг складається з  теоретичної та практичної частини з відпрацюванням алгоритму взаємодії громадськості та поліції при виявленні типових порушень виборчого законодавства.

«Нашим завданням є вироблення спільної позиції, для того щоб система протидії виборчих правопорушень була цілісною та ефективною. Сьогодні ми обмінюємося досвідом з поліцейськими задля доведення справ про порушення виборчого законодавства  до суду, який зможе прийняти правове рішення  по цим справам» – Святослав Бабіля, регіональний координатор громадянської мережі “ОПОРА”.

Проведення аналогічного тренінгу для криворізьких поліцейських заплановано на 4 березня.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі