Рятувальники продовжать відновлення пошкодженого війною житла на Донеччині


9175
коментарі відсутні

Рятувальники продовжать відновлення пошкодженого війною житла на Донеччині

Черговий етап відновлення у Донецькій області житла, пошкодженого внаслідок бойових дій, розпочався 1 вересня. Роботи виконують зведені загони Державної служби з надзвичайних ситуацій. Після невеличкої перерви почалася друга ротація відновлювальних робіт у прифронтових населених пунктах. Всього залучено 150 надзвичайників з усієї України.

Напередодні на Донеччину прибули рятувальники зі Львівщини, Рівненщини, Чернігівщини, Вінниччини, Кіровоградщини, Херсонщини та Івано-Франківщини, повідомляє прес-служба ДСНС.

Рятувальники будуть перекривати дахи, відновлювати стіни та виконувати інші будівельні роботи. Надзвичайники працюватимуть на території Сартанської, Мирненської, Мар’їнської, Авдіївської та Очеретинської військово-цивільних адміністрацій.

Попередній етап з відновлення житла тривав два місяці та завершився у червні. Півтори сотні рятувальників ДСНС з семи областей України відновлювали будинки мирних мешканців в одинадцятьох прифронтових населених пунктах Донеччини. Люди дуже вдячні за допомогу, адже вони не в змозі самостійно привести до ладу своє житло, що було пошкоджене від вибухів або посічене осколками. Після проведеного ремонту мешканці можуть повернутися до своїх осель, не боячись опинитися під завалами перебитого даху чи пошкодженого перекриття.

У поточному році для відновлення будинків, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації, з обласного бюджету виділено 11,6 млн грн для закупівлі будівельних матеріалів. Представників ДСНС, які задіяні у проведенні ремонтних робіт, забезпечуються будівельними та паливно-мастильними матеріалами, будівельним інструментом, а також харчуванням та проживанням. Особлива увага приділяється питанню безпеки – під час проведення будівельних робіт є необхідність носіння бронежилетів та шоломів.

Загалом на Донеччині, починаючи з 2017 року, зведені підрозділи ДСНС України відновили понад 3,5 тисячі будинків, пошкоджених в результаті російської збройної агресії.

Світлана Денисенко

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі