Спортсмен з Костянтинівки став переможцем Кубку світу з кікбоксингу WAKO 2019

2526
коментарі відсутні

Вихованець Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу Закаріа Джалілов представляв на турнірі Донецьку область та місто Костянтинівка. На змаганнях зібралися 3 156 учасників з 39-ти країн світу. Наш спортсмен виступав в розділі лоу-кік, каже, що багато тренувався й дуже хвилювався: «Мене переповнювали емоції, бо зараз важко пробитися й знайти фінансування, щоб поїхати на міжнародну арену. Відчував велику відповідальність за те, що випала честь представляти своє рідне місто та країну. На тренуваннях було ще більше хвилювань, бо представник нашої країни був перший номер з моєї збірної. В Одесі ми з ним боксували й мені перемогу не віддали  – поступився по очках. В першому бої я боксував з сербом. Він дуже досвідчений спортсмен. В нього такі всі бої безкомпромісні  (Закаріа виграв з рахунком 3:0). До півфіналу з українцем я вийшов на куражі й виграв 3:0 й так пройшов  до фіналу. У фіналі був дуже настирний серб – він жорсткий професіонал.  Всі три бої я виграв 3:0» – продовжує  ділиться враженнями переможцем Кубку світу з кікбоксингу WAKO 2019 Закаріа Джалілов.

Переможець каже, що його тренер Денис Харькін супроводжував його та протягом усього турніру давав поради й підтримував. «Закаріа провів 3 складних бої. Перед цим ми готувалися у Львові. Там провели 10-ти денний тренувальний збір й звідти він вже поїхав з командою на чемпіонат де й отримав перемогу» – розповідає голова Костянтинівської міської федерації з боксу і кікбоксингу Денис Харькін.

Кубок світу з кікбоксингу WAKO відбувся з 16 по 19 травня 2019 року в м. Будапешт (Угорщина). Збірна команда України стала другою в підсумковому заліку, поступившись за кількістю нагород тільки команді Угорщини.

Юлія Дерека

Спортсмен з Костянтинівки став переможцем Кубку світу з кікбоксингу WAKO 2019 - Фото №1

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!