Сили оборони відбили спроби окупантів просунутися вперед: на Донеччині зафіксували 54 атаки
5556
коментарі відсутні
Українські захисники відбили спроби російських військ просунутися вперед на різних ділянках фронту. Сили оборони завдають ворогу втрат у живій силі та техніці.
Про це повідомили у фейсбуці Генерального штабу ЗСУ, пише Антикризовий медіа-центр.
Протягом 8 березня на фронті зафіксували 130 бойових зіткнень. Понад 50 з них – на Донеччині. За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили п’ять районів зосередження живої сили, три артилерійські системи, пункт управління, склад боєприпасів та п’ять інших цілей окупантів.
Ситуація на фронті у Донецькій області за напрямками:
- Лиманський – противник атакував три рази. Намагався вклинитися в українську оборону в бік населених пунктів Ставки, Дробишеве, Лиман;
- Слов’янський – українські захисники зупинили вісім спроб окупантів просунутися вперед у районах Закітного, Різниківки, Платонівки;
- Краматорський – ворог двічі атакував у районі Никифорівки, Часового Яру;
- Костянтинівський – ворог 19 разів атакував в районах населених пунктів Плещіївка, Іванопілля, Щербинівка, Клебан-Бик, Русин Яр, Софіївка та у бік Костянтинівки, Іллінівки, Новопавлівки;
- Покровський – Сили оборони зупинили 22 штурмові дії окупантів у районах населених пунктів Шахове, Мирноград, Родинське, Гришине, Котлине, Удачне, Молодецьке та в бік населених пунктів Шевченко, Сергіївка, Новопідгородне.
0 Коментарі






