У Бахмуті громадська організація допомагає з психологічною реабілітацією дітям з родин учасників АТО/ООС


3779
коментарі відсутні

У Бахмуті громадська організація допомагає з психологічною реабілітацією дітям з родин учасників АТО/ООС

Проєкт «Психологічне та емоційне відновлення дітей із родин учасників АТО» реалізує відокремлений підрозділ ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в Донецькій області.

Фінансування на це виграли у Конкурсі з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, який фінансується з бюджету міста, а також отримали грант від «Карітас Краматорськ».

Загалом в організації планують охопити близько 120 дітей віком від 5 до 14 років.

Для занять купили стіл для пісочної анімації, розвиваючі ігри, принтер, ноутбук та обладнання для виготовлення свічок. Загалом це коштувало 30 тисяч гривень.

Для дітей тут влаштовують арт-терапію, під час якої розфарбовують антистресові розмальовки, збирають іграшки з конструктору та виготовляють різні поробки. А от підлітки роблять свічки.

«Ми на кожну зустріч запрошуємо психолога, який спостерігає за дітьми збоку, аби зрозуміти, кому потрібні індивідуальні зустрічі. Потім будуть консультації. І це також передбачено у проєкті», – розповіла керівниця відокремленого підрозділу ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в Донецькій області Тетяна Львова.

Проєкт триватиме до грудня цього року.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі