Карітас

“Карітас Краматорськ” розширює ініціативу «Онуки онлайн».

|
Суспільство

Під час карантину одна з найуразливіших категорій населення — це літні люди. розуміючи кількість самотніх людей, які залишаються вдома та втрачають контакт із зовнішнім світом, бо не мають родичів чи друзів, БФ «Карітас Краматорськ» розширює ...

«Карітас Краматорськ» пропонує участь в онлайн-ініціативі «Душевні теревені»

|
Суспільство

У нелегкий період локдауну, коли всі схильні до соціальної ізоляції «Карітас Краматорськ» пропонує участь в онлайн-ініціативі «Душевні теревені», де зовсім незнайомі люди зможуть стати ближче та кожен зможе отримати й надати моральну підтримку ...

Дослідження майбутнього арт-терапії для дітей з інвалідністю в м.Краматорськ

|
Суспільство

Більше 3-х років соціальні педагоги та психологи Благодійного фонду «Карітас Краматорськ» безкоштовно проводять заняття для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Вправи з арт-терапії, розвитку навичок спілкування, творчі ...

Благодійна організація «Caritas Краматорськ»

Суспільство

Благодійна організація «Caritas Краматорськ» – це локальна благодійна організація, головною метою діяльності якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства й окремих категорій осіб.
З 2015 року «Карітас Краматорськ» надав допомогу ...

У Бахмуті громадська організація допомагає з психологічною реабілітацією дітям з родин учасників АТО/ООС

|
Суспільство

Проєкт «Психологічне та емоційне відновлення дітей із родин учасників АТО» реалізує відокремлений підрозділ ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в Донецькій області.
Фінансування на це виграли у Конкурсі з визначення програм, ...

Карітас Краматорськ запрошує дітей, підлітків та молодь до оновленого дитячо-молодіжного центру

Суспільство

Запрошуємо дітей, підлітків та молодь до оновленого Дитячо-молодіжного центр БО «БФ «Карітас Краматорськ»
Послуги, які надають соціальні педагоги Карітасу Краматорськ:
— Соціальна адаптація дітей дошкільного віку до початку навчання в школі;
— ...

Карітас Маріуполь: забезпечуємо соціальной допомогой та підтримкой

Суспільство

Карітас Маріуполь – це неприбуткова благодійна організація, що входить до мережі «Карітас України» та належить до світової спільноти організацій «Caritas Internationalis». Карітас Маріуполь було засновано в серпні 2015 року.
Мета: Забезпечення ...

Презентація проєкту «Доступність – ключ до незалежного життя»

Дослідження доступності міста Слов’янська для людей з інвалідністю провела громадська організація «Інвалідів з вадами зору з дитинства «Дотик» в рамках реалізації грантового проєкту, підтриманого БО «БФ «Карітас Краматорськ».

9 жовтня вони ...

Волонтерська діяльність БФ “Карітас Краматорськ”

Суспільство

Про допомогу будинку милосердя “Віфезда”, а також іншу волонтерську діяльність, яку організовує БФ “Карітас Краматорськ”, говорили з фахівчинею по роботі з волонтерами проєкту “Простір підтримки“ Ольгою Єфімовою.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Тренінг “Школа відповідального батьківства” від Карітасу

БФ "Карітас Краматорськ" відкриває реєстрацію на новий сезон циклу тренінгів «Школа відповідального батьківства» в місті Слов’янськ, який традиційно проводить психолог Простору підтримки Олена Селіванова.

Заняття розпочнуться 1 жовтня ...