У Костянтинівці розпочався місячник з безпечного користування газом у побуті

2469
коментарі відсутні

У Костянтинівці розпочався місячник з безпечного користування газом у побуті

Перед опалювальним сезоном Костянтинівське управління по газопостачанню і газифікації проводить роз’яснювальні бесіди про те, як безпечно користуватись газом. Працівники управління проводять відкриті уроки в школах, в дитячих садках, а також доносять інформацію до населення через засоби масової інформації.

«Перед опалювальним сезоном люди починають вмикати котли, це здебільшого жителі приватного сектору. Димоходи стають непридатними для використання у зв’язку з тим, що їх було побудовано давно – треба перевіряти тягу, перевіряти газові прилади на засмічення. Якщо є неполадки, то не треба намагатися їх самостійно ремонтувати, тому що це може погано закінчитися для всіх. Треба правильно експлуатувати прилади та слідкувати за безпекою. У випадку якихось несправностей або запаху газу треба обов’язково сповіщати службу газу за номером 104» – каже в.о. начальника служби експлуатації внутрішньобудинкового газового устаткування Олександр Сєров.

Олександр розповідає, що по всім правилам безпеки, в приміщені, де встановлено газовий прилад, має бути триразовий обмін повітря – це квартирка, вентиляція та підріз у двері. При ввімкненні, наприклад колонки, треба перевірити тягу в димоході. Також батькам необхідно знати, що по правилах безпеки газопостачання в Україні, не допускаються до користування газовими приладами діти, яким не виповнилося 7-ми років. Якщо вони залишають дитину саму, треба перекривати всі крани, щоб маля самостійно не користувалось небезпечними пристроями.

Однією з основних загроз – є колонки з минулим терміном експлуатації, які було випущено до 1991-го року. На них вже відсутня автоматика безпеки. Також зараз газові плити перемикаються гнучкими рукавами. У зв’язку з цим, може виникнути витік газу на стику газового шланга до приладу. Тому працівники ПАТ «Донецькоблгаз» Костянтинівського управління по газопостачанню і газифікації закликають перекривати газ в той час, коли людина ним не користується. В разі виникнення небезпечної ситуації, людина має викликати аварійну бригаду, яка за регламентом має приїхати протягом 40-ка хвилин. За час очікування не вмикати електричних приладів, не користуватися відкритим вогнем та відкрити всі вікна.

Юлія Дерека


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика