У Краматорську хочуть дізнатися думки жителів щодо потреб та бачення розвитку громади

2925
коментарі відсутні

У Краматорську хочуть дізнатися думки жителів щодо потреб та бачення розвитку громади

У Краматорську збирають думки людей щодо потреб, проблем та бачення майбутнього міста. Жителям пропонують взяти участь в опитуванні для розробки стратегії розвитку громади.

Про це повідомили у пресслужбі Краматорської міської військової адміністрації, пише Антикризовий медіа-центр.

У Краматорську триває процес розробки стратегії розвитку громади. Долучитися закликають представників бізнесу, освіти, медицини, громадськості тощо. Для того, щоб документ відображав потреби людей, просять усіх жителів пройти опитування.

“Ваша думка допоможе зрозуміти ключові проблеми та потреби кожної категорії населення; створити безпечне та комфортне середовище для життя і роботи; визначити пріоритети відновлення; підготувати якісні проєкти для залучення ресурсів”, – йдеться у повідомленні.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланнями:

Строк подання відповідей: до 1 вересня 2025 року.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика