У Слов’янську затримали чоловіка, який продавав “послуги” з ВЛК та ТЦК (відео, фото)

7795
коментарі відсутні

У Слов’янську затримали чоловіка, який продавав “послуги” з ВЛК та ТЦК (відео, фото)

У Слов’янську викрили місцевого мешканця, який обіцяв військовозобов’язаним за гроші владнати справи з мобілізацією та проходженням медичної комісії. Свої послуги він оцінював у тисячі доларів, обіцяючи вплинути на посадовців.

Про це повідомили у пресслужбі Донецької обласної прокуратури, пише Антикризовий медіа-центр.

41-річний чоловік діяв через знайомих. Він шукав тих, хто вже перебував у розшуку, і пропонував їм особливий статус — можливість проходити службу не в бойових підрозділах. За вирішення питання для одного з клієнтів та його родича ділок запросив 7 000 доларів США.

Схема виглядала так: чоловік брав частину грошей і документи, щоб безпідставно зняти людину з розшуку та оформити потрібні медичні довідки. Після того як оновлені дані з’являлися в електронному реєстрі, він вимагав решту суми.

У Слов’янську затримали чоловіка, який продавав

Затримали фігуранта під час передачі чергової частини хабаря у розмірі 1 800 доларів США. Відчувши небезпеку, чоловік намагався знищити докази й почав розривати купюри просто під час затримання. Загалом він встиг отримати 6 800 доларів США.

У Слов’янську затримали чоловіка, який продавав У Слов’янську затримали чоловіка, який продавав У Слов’янську затримали чоловіка, який продавав

Під час обшуку вдома у затриманого знайшли чималі суми готівки: майже 500 000 гривень та понад 64 000 доларів США. Наразі він перебуває під вартою.

Суд визначив заставу у розмірі 1,3 млн грн. Правоохоронці з’ясовують, хто ще міг бути причетний до цієї схеми.

Чоловіку загрожує до 8 років за ґратами з конфіскацією майна.

 


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика