Українці на ТОТ та за кордоном можуть отримати безоплатну правову допомогу
Українці, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях або за кордоном можуть отримати безкоштовну правову допомогу в онлайн-режимі.
У Мінреінтеграції зазначили, що послуга доступна для соціально вразливих верств населення, які визначені відповідно до Закону України «Про безкоштовну правову допомогу».
Щоб отримати роз’яснення з питань права або скористатися послугами юриста, такими як підготовка процесуальних документів або представництво інтересів у суді, достатньо надіслати заяву на електронну адресу центру, який надає безкоштовну правову допомогу.
Як отримати правову допомогу онлайн
Щоб отримати первинну консультацію телефоном з юристом системи БПД потрібно:
- зателефонувати до контактного центру 0 800 213 103 у будні з 8:00 до 18:00. (Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні)
- зателефонувати з мобільного застосунку Telegram: https://t.me/+380677213103
- подзвонити з-за кордону можна за номером +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).
Письмову консультацю можна отримати в телеграм-боті «Безоплатна правова допомога (консультації)» — в меню бота оберіть «Написати юристу».
Готові правові консультації можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid та у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право».
Читайте також: Де шукати допомогу переселенцю
Безоплатна правова допомога офлайн
Звернутися до найближчого бюро правової допомоги за безоплатною первинною та вторинною правничою допомогою можна незалежно від реєстрації місця проживання. Бюро правової допомоги працюють по всій Україні, за винятком регіонів, де наразі тривають воєнні дії.
Щоб отримати консультацію можна скористатися мапою та подивитись розташування, номери телефонів і актуальну інформацію про режим роботи бюро правової допомоги. Також там можна дізнатися графік роботи консультаційних пунктів (дату та час проведення прийому осіб).
Читайте також: Ветерани, військові та члени їхніх родин можуть отримати безоплатну юридичну допомогу
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!