В Україні створили платформу «ПОВТОРНО» для повторного використання будматеріалів
В Україні запрацювала платформа онлайн-оголошень «ПОВТОРНО» від ГО ReThink. Це безплатний сервіс, який дає можливість знайти чи продати вторинні матеріали та замовити послуги «розумного» демонтажу, сортування чи оренди техніки.
Крім того, тут можна дізнатись більше про процес відновлення й повторного використання елементів та конструкцій.
Про це повідомили у пресслужбі ГО ReThink.
«Це зручний інструмент для тих, хто залучений у процес будівництва та прагне діяти інноваційно… «ПОВТОРНО» посилює можливості для існуючих зелених ініціатив у секторі та сприяє утворенню нових, пропонуючи перевірених вендорів та поширюючи базу знань про поводження з матеріалами. Розвиток проєкту тісно пов’язаний зі стратегічним напрямком Зеленої Відбудови України та гармонізацією будівельних стандартів з європейськими», — ідеться на сайті.
Команда ГО ReThink підкреслює, що Україна стикається з величезною проблемою будівельних відходів, яка внаслідок воєнних руйнувань ще більш поглибилась. І наразі ці відходи шкодять довкіллю та завдають економічних втрат.
«З огляду на обмеженість ресурсів та пріоритетність зеленої відбудови, ми пропонуємо переосмислити наше ставлення до вторинних матеріалів, і побачити в них цінний ресурс. Відходи будівництва накопичуються на кожному етапі: від видобутку сировини – до демонтажу споруд. Зазвичай будівельні відходи утилізуються чи захоронюються. Тож Ми створюємо платформу ПОВТОРНО, щоб спростити процеси зеленого будівництва, обʼєднати гравців цієї галузі в одному місці і стимулювати кругові практики», — наголошують автори платформи.
Як працює платформа «ПОВТОРНО»
Продаж та купівля вторинних матеріалів: демонтажні компанії та будівельники можуть продати залишки матеріалів, при цьому вони зменшують витрати на утилізацію та створюють нові можливості для бізнесу.
Архітектори можуть знайти необхідні матеріали для своїх проєктів та отримати доступ до практичних порад щодо роботи з ними.
Громади можуть розміщувати інформацію про відходи руйнувань та залучати партнерів для їх ефективної обробки відповідно до законодавства.
Отримати додаткову інформацію та зареєструватися можна за посиланням.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!