Водіїв на Донеччині попереджають про ожеледь на дорогах

6162
коментарі відсутні

Водіїв на Донеччині попереджають про ожеледь на дорогах

На Донеччині розчищають дороги від снігового на кату. Водіїв попереджають, що на проїжджих частинах місцями утворилася ожеледиця. 

Про це повідомив у фейсбуці начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, пише Антикризовий медіа-центр.

Водіїв на Донеччині попереджають про сніговий накат та ожеледицю. Нині дорожні служби розчищають дороги. До робіт залучено 12 одиниць техніки та 14 фахівців. Наразі усі автошляхи області відкриті.

“Область забезпечена необхідними матеріалами — і протиожеледними, і паливно-мастильними — щоб швидко реагувати на погодні виклики. Ситуацію тримаємо під постійним контролем і працюємо у координації з громадами, рятувальниками ДСНС, патрульною поліцією та підрядними організаціями”, – йдеться у повідомленні.

Водіїв просять бути уважними та дотримуватися правил безпеки на дорозі.


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика