Адмінпослуги стають доступнішими – поблизу КПВВ на Луганщині з’явиться новий ЦНАП


9551
коментарі відсутні

Адмінпослуги стають доступнішими – поблизу КПВВ на Луганщині з’явиться новий ЦНАП

Сучасний Центр надання адміністративних послуг незабаром відкриється поруч із контрольно-пропускним пунктом в’їзду-виїзду «Станиця Луганська». У ЦНАПі надаватимуть найбільш популярні адмінпослуги, в тому числі – мешканцям тимчасово окупованих територій. Проєкт реалізується у рамках реалізації Програми розвитку ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом. Відкриття ЦНАПу заплановано на жовтень поточного року, повідомляє Луганська облдержадміністрація.

Новий Центр адмінпослуг буде розташований у селищі Станично-Луганське, на відстані менш ніж кілометр від КПВВ. У приміщенні площею понад 700 кв. м. наразі тривають ремонтні роботи.

У ЦНАПі надаватимуть всі найбільш затребувані адміністративні послуги, такі як реєстрація місця проживання, державна реєстрація прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, із земельних питань, паспортні послуги тощо. До цього тут працював мобільній ЦНАП на три робочих місця.

Останнім часом КПВВ «Станиця Луганська» є єдиним пунктом, через який окупаційна влада дозволяє перетинати лінію зіткнення. Тож наявність ЦНАПу поблизу кордну дозволить жителям непідконтрольної частини Луганщини у зручний спосіб отримувати якісні послуги.

На даний час у Луганській області існує доволі розгалужена мережа установ, де можна отримати адміністративні послуги. Це 20 ЦНАПів, 77 віддалених робочих місць, 9 мобільних ЦНАПів. Загалом у них працюють 150 адміністраторів, які за перше півріччя 2021 року надали 155 тисяч адмінпослуг.

Також, за дорученням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, у селищних та сільських територіальних громадах створюються сучасні сервісні центри з надання населенню адміністративних, пенсійних, соціальних, банківських послуг, послуг зв’язку тощо. Першій такий центр відкриється у вересні у Шульгинській сільській громаді.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі