Через ворожу атаку горів автомобіль: на Донеччині загасили чотири пожежі (фото)
На Донеччині рятувальники ліквідували чотири пожежі, дві з них спричинили ворожі обстріли. Ворог атакував населені пункти протягом 10 лютого.
Про це повідомили у фейсбуці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області, пише Антикризовий медіа-центр.
Внаслідок ворожої атаки FPV-дроном у Краматорську 10 лютого загорівся легковий автомобіль. Рятувальники загасили пожежу на площі 5 кв. м.
Крім того, 11 лютого близько п’ятої ранку надзвичайники виїхали на виклик про займання житлового будинку у Слов’янську. протягом двох годин надзвичайникам вдалося ліквідувати пожежу. Горіли перекриття будівлі на площі 10 кв. м. Причина та обставини займання нині встановлюють відповідні фахівці.
Також у Миколаївці вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку на площі 10 кв. м.








