Децентралізація системи теплопостачання Кам`янського

3275
коментарі відсутні

Децентралізація системи теплопостачання Кам`янського

Вже певний час АКМЦ спостерігає за перебігом подій щодо децентралізації теплопостачання у місті Кам’янське Дніпропетровської області. Напередодні Дня Конституції Кам’янський міський голова Андрій Білоусов взяв участь у нараді під керівництвом Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона. На заході також були присутні народний депутат України Валентин Дідич, представники Міністерств регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; економічного розвитку, енергетики та вугільної промисловості; НКРЕКП і ДТЕК.

У ході зустрічі обговорювалися питання переходу Кам’янського на електроопалення та затвердження інвестиційної програми для енергетиків, завдяки якій вони зможуть провести роботи з модернізації мереж. Як повідомляє прес-служба Кам’янської міської ради, Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон під час наради підкреслив, що необхідно на прикладі Кам’янського виробити єдиний алгоритм дій для здійснення подібних заходів у містах України.

Згідно з останніми даними прес-служби Кам’янської міськради, програму децентралізації системи теплопостачання в Кам’янському реалізують у два етапи. Таке рішення було ухвалене ще 13 червня на технічній раді міжвідомчої комісії з децентралізації системи теплопостачання правобережної частини міста Кам’янське.

Рішення було прийнято у зв’язку з тим, що ДТЕК не може забезпечити надійне функціонування електропостачання міста у наступному осінньо-зимовому періоді. Для цього енергетикам необхідно затвердити інвестиційну програму по місту на рівні Національної комісії державного регулювання у сфері комунальних послуг та енергетики. Міський голова Андрій Білоусов разом із керівництвом ДТЕК займається вирішенням цього питання з відповідними установами у Києві. Крім цього, у місті тривають роботи по затвердженій програмі: проводиться модернізація мереж у будинках, йде відбір пільгової категорії населення на установку електроопалення за рахунок бюджету, ведеться робота з інвесторами з питань установки альтернативних джерел теплопостачання для бюджетних установ.

Для забезпечення безаварійного початку майбутнього опалювального сезону й було прийнято рішення розділити реалізацію програми на два етапи. Цього року від системи централізованого теплопостачання відключать 326 будинків, 35 бюджетних організацій і установ (школи, дитячі садки, лікарні) та 27 об’єктів комерційних споживачів. Решту будинків відключать наступного року.

Пільгові категорії населення, які потрапили до переліку будинків на відключення, будуть згідно з графіком переведені на електроопалення за кошти бюджету. Також індивідуальне опалення частково встановлять тим пільговим споживачам, які не потрапили до списку, але мають розроблений проект.

Для всіх інших категорій споживачів поки що немає обмежень по встановленню індивідуального опалення. Але така санкція може бути встановлена на період майбутнього опалювального сезону, щоб уникнути розбалансування системи теплопостачання. Керівництво міста і Дніпровської ТЕЦ займається питаннями запуску теплоелектроцентралі у наступному опалювальному сезоні.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика