Для мешканців буферної зони проводять заняття з арт-терапії

12732
коментарі відсутні

Для мешканців буферної зони проводять заняття з арт-терапії

Психологи бригади Карітасу Донецьк у Дніпрі організовують групові майстер-класи для жителів Щастя та Попасної

“У зв’язку з ескалацією військового конфлікту, мешканці буферної зони потребують психологічної підтримки та уваги. Учасники групових занять завжди раді зустрічі та йдуть на неї із зацікавленістю. В Щасті цього разу перед тим, як розпочалося заняття, бенефіціари поділилися враженнями від своїх робіт: із захватом розповіли про те, як їхні діти та онуки не могли повірити, що такі малюнки були зроблені власноруч”, – йдеться у повідомленні  БФ“Карітас України”.

У Щасті заняття проводяться регулярно, і кожного разу учасникам пропонують різноманітні теми та техніки. З мешканцями Попасної зустрілися вперше. 

“Було дуже цікаво як вони відреагують на отриманий результат. Робота була виконана в атмосфері жвавого інтересу. А отриманий результат у вигляді ніжних повітряних кульбабок додав не тільки гарного настрою, натхнення та посмішок, а й спонукав учасників групи на виконання віршів”, – зазначають психологи.

Спеціалісти Карітасу звертають увагу на те, що під час групових та індивідуальних консультацій головне – це формування довіри, яка в свою чергу, зменшує напруженість та пом’якшує тривожність. Саме цього дуже не вистачає людям, які мешкають у прифронтовій зоні.

 

Для мешканців буферної зони проводять заняття з арт-терапії - Фото №1

 

Психологічна підтримка надається в рамках проекту «Багатосекторальна гуманітарна допомога у грошовій, натуральній формі, послуг і ваучерів для покриття базових потреб, продовольчої безпеки, фізичного і психічного здоров’я та підготовки до зимування постраждалих від конфлікту осіб на сході України».

Продовжують працювати у буферній зоні і психологи інших підрозділів Карітасу. Зокрема, Карітас Краматорськ розпочав проєкт психосоціальної підтримки,  який діятеме в чотирьох локаціях: Миронівському, Дружбі, Нью–Йорку та  Краматорську. Також фасилітатори будуть вести групи взаємопідтримки, які надаватимуть людям можливість обмінюватись ідеями, вивчати стратегії допомоги собі та іншим, активізувати та вирішувати проблеми.

Матеріал опублікований в рамках проєкту “Покращення контенту локальних медіа через розвиток комунікацій та медіаграмотності у громадах” за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government. 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика