“Хочеться зробити дитину щасливою, навіть коли вона далеко від дому”
Понад 2,5 млн дітей в Україні є переселенцями. Більшість з них встигла побувати в бомбосховищах та бачила такі жахи війни, як обстріли й бомбардування. У громадах, що приймають родини з дітьми, приділяють увагу не лише наданню гуманітарної допомоги, але й соціалізації та психологічній підтримці. Команда АКМЦ побувала на Полтавщині та розпитала представників БФ “Карітас Полтава” й Інформаційно-ресурсного центру від БФ “Горєніє” про методики їхньої роботи з малечею та підлітками.
Докладніше про графік заходів, які проводять спеціалісти, можна дізнатися на сторінках організацій.
А які ще установи й ініціативи, що працюють з дітьми на Полтавщині, ви знаєте? Діліться контактами та враженнями у коментарях. Давайте допоможемо знайти інформацію тим, хто її потребує.
Матеріал підготовлено ГО “Антикризовий медіа-центр” в межах проєкту “Сприяння евакуації населення з територій ведення активних бойових дій шляхом висвітлення теми соціальної інтеграції ВПО до життя в цільових приймаючих громадах України” за підтримки програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!