Нова блочно-модульна котельня опалює соціальні заклади Часовоярської громади
Адміністраторка Марина у холі Центру надання адміністративних послуг консультує відвідувачів. Нині ЦНАП приймає містян з дотриманням карантинних обмежень. Загалом у центрі надають 230 послуг. Найпопулярніші серед них – оформлення закордонного паспорта та ID-картки. ЦНАП у Часовоярській громаді почав діяти з 2019 року. До підключення закладу до нової газової блочно-модульної котельні тут відчували проблеми з теплом.
«Раніше була температура в межах санітарних норм. Це було 17, 18, 19 градусів. Наразі це 20 і до 23. Люди, які звертаються до нас, і ми, і ті, що знаходяться в черзі, можуть перебувати тут навіть без верхнього одягу», – розповів начальник відділу надання адміністративних послуг Часовоярської міської ради Ігор Разборський.
Приєднали до нової котельні й п’ятнадцяту школу. Нині тут навчається 490 учнів. Директорка закладу Світлана Сукова запевняє, що нині тут стало комфортніше перебувати. Як приклад, керівниця показує урок у першачків.
«До цього було не дуже комфортно. Були проблеми з теплопостачанням. Але на сьогодні задоволені учні, задоволені працівники закладу і задоволені батьки», – каже директорка.
Окрім п’ятнадцятої школи та центру надання адміністративних послуг, опалюють по-новому й п’ятдесят третій дитячий садок-ясла, бібліотеку, школу мистецтв та міську раду.
Встановили газову блочно-модульну котельню за регіональною програмою «Тепло Донеччини». Котельня повністю автоматизована, за її роботою спостерігають дистанційно. Окрім того, у громаді очікують значної економії грошей від опалення по-новому. Раніше зазначеним закладам соціальної сфери тепло постачав Часовоярський вогнетривкий комбінат.
«Ще у 2019 році у нас стала проблема щодо опалення соціальної сфери у центральній частині міста і будинків, які були підключені до вогнетривкого комбінату. Ми бачили, що кожний опалювальний сезон приносить певні проблеми, тому і зверталися до військово-цивільної адміністрації», – розповів в.о. Часовоярського міського голови Сергій Чаус.
Також за програмою «Тепло Донеччини» індивідуальне опалення отримали й мешканці 36 будинків, яким раніше тепло постачав вогнетривкий комбінат. Оформлення всіх документів, придбання газових котлів та їх встановлення не коштувало містянам жодної копійки, каже в.о. міського голови. Загалом за регіональною програмою «Тепло Донеччини» Часів Яр на розв’язання проблем з опаленням отримав понад 40 мільйонів гривень.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!