Три кроки до «зеленого» сертифіката. Експеримент

40733
коментарі відсутні

Як після другого щеплення отримати ковід-сертифікат та завантажити його в Дію – ділимося власним досвідом.


Сергій Мирошніченко – оператор АКМЦ. Восени він запланував відпочинок закордоном, тож для цього йому необхідний був зелений ковід-сертифікат. Однак неодноразові спроби підтягнути його в Дію були марними, ба більше – кілька разів йому доводилося переробляти й паперові варіанти через помилки.

«У мене дуже довга історія. Я лише після першого щеплення пішов підписувати декларацію з сімейним лікарем. Потреби раніше не було, бо не хворів. І тут вже почалися складнощі. Аби записатися потрібно було чекати місяць. А за тиждень я вже мав їхати на відпочинок до Італії, для цього, власне, терміново і знадобився «зелений» сертифікат. Я знайшов лікаря за межами Костянтинівки, але, коли ми укладали декларацію, з’ясувалося, що в базі я вже є, ну чи то людина з точно такими даними. Єдина між нами різниця – це прописка. Втім, дива не сталося і жовтий сертифікат не підтягнуло. Після другого щеплення (а я вакцинувався в мобільної бригади з Торецька) вирішив укласти нову угоду з лікарем вже з Торецька аби занести дані у базу заново без помилок. Паралельно я отримував паперові, але там були помилки. Їх було три. Цілий тиждень і лікарі, і медсестри, і я сам намагалися зробити зміни у системі, але аж допоки не втрутився їхній айтішник результату не було», – розповів Сергій Мирошніченко.

І таких історій тоді було чимало. Чи вдалося усунути ці проблеми та наскільки ця процедура є складною нині перевіряю на собі. Я саме записалася на друге щеплення.

 

Крок №1. Вакцинація

 

«Записую ПІБ, число, місяць, рік народження, домашню адресу, місце роботи, вакцину, друга доза. Ми ще маємо ось таку згоду з вами заповнити. Наразі здорові. Готові до вакцинації?».

«Можна галочку поставити?»

«Звичайно».

«Країна виробник: Бельгія. Pfizer – ваша вакцина називається. Також можете підкреслити, що я вас ознайомила з вакциною. Якщо будуть якісь ускладнення – повідомляйте свого сімейного лікаря. Тут ставимо підпис. Вакцина у нас зберігається у холодильнику, де є листок реєстрації температури. Двічі на день (зранку і ввечері) відзначаємо. Ось тут в нас є термометри. Вакцина вся позначена, де стоять строки придатності, серія вакцини. Ось, будь ласка, показуємо пацієнту вакцину, щоб він не сумнівався. Так сьогодні руку не мочимо! Все».

«Після вакцинації 15 хвилин обов’язково маєте посидіти, а ми поспостерігати за вами, за вашим станом. Сьогодні може піднятися температура, може боліти рука. Випийте ібупрофен або парацетамол», – додає медсестра Алла Коржова.

 

Крок №2. Заповнення даних та отримання паперового сертифіката

 

«Усі помилки йдуть через декларації. Не вірно, як помилки при заключенні декларації були, тож саме тому не підтягуються (дані) в Дію», – каже медсестра Оксана Бочарова.

 

Крок №3. Завантаження електронного сертифіката в Дію

 

У мене все пройшло без жодних проблем. Зробила я це у три кроки, витративши менш як годину свого часу. Ба більше, за зелений сертифікат вже отримала і «ковідну тисячу».

Як це можна було зробити ми розповідали тут:

Протягом трьох діб отримала кошти. І вже почала їх витрачати, зокрема купила квиток на потяг.

 

Лілія Андрусик, «ЗмІнИ. Схід»


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також