У Дніпрі відкрили фотовиставку про жінок-військовослужбовців


10326
коментарі відсутні

У Дніпрі відкрили фотовиставку про жінок-військовослужбовців

Виставку «Жінки, мир, безпека» присвятили до 20-ї річниці ухвалення Резолюції Ради Безпеки ООН «Про рівноправність жінок і чоловіків у процесах встановлення миру». На фото – жінки-військові, лікарки, волонтерки та психологи.

Загалом на виставці представлено 32 світлини. Фото можна подивитися у холі будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Тематична виставка спрямована показати саме роль жінок у російсько-українській війні і як покращити позицію жінки у суспільстві, у громадському житті. У Дніпропетровській області офіційно понад 27 тисяч ветеранів і учасників бойових дій, з них більше тисячі – це жінки», – зазначив під час відкриття голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На фотовиставці були присутні й самі героїні. Серед них – мешканка Дніпропетровщини, ветеранка АТО/ООС Людмила Калініна.

«У 2014 році я прибула до батальйону «Донбас». Там залишилася на 4 роки.  У батальйоні медиком я не лишилася, через певні обставини мені довелося як розвіднику їхати у Карлівку. Так і залишилася у розвідці та згодом  стала командиром розвідувально-диверсійної роти. Найбільше, що запам’яталося у цій війні, Іловайський котел, учасницею якого я була. Виходила по розстріляній дорозі 29 серпня, отримала поранення,  була в полоні 2 дні, а потім 2 місяці – у шпиталях. Після цього перевелася до Національної гвардії, де продовжила службу ще 3 роки», – розповіла Людмила Калініна.

Проєкт втілив «Український жіночий фонд» у співпраці зі Структурою ООН з питань ґендерної рівності і розширення прав і можливостей жінок «ООН-Жінки». У Дніпрі виставка триватиме до 24 листопада, а далі поїде до інших міст України.

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі