Участь вступників у спецсесії ЄВІ: скільки коштує та як зареєструватись
Скласти спеціальну сесію за власні кошти зможуть усі вступники, хто не зміг взяти участь в основній або додатковій сесії ЄВІ чи бажає перескласти іспит і покращити результат, щоб отримати право на вступ.
Участь у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту для вступників магістратури та аспірантури становитиме 879 грн.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме з 12 до 19 серпня у приймальних комісіях закладів вищої освіти, нагадує ОСВІТА.UA.
Для реєстрації вступник має звернутися особисто або дистанційно до приймальної комісії та надати скановані копії реєстраційних документів.
Заповнюючи заяву-анкету й зазначаючи інформацію, необхідну для оформлення екзаменаційного листка, потенційний учасник вступних випробувань має вказати населений пункт в Україні, у якому бажає пройти ЄВІ.
Реєстрація на ЄВІ вважатиметься завершеною лише після надходження коштів від вступника на рахунок УЦОЯО.
Сплатити кошти за участь у спецсесії ЄВІ вступники мають з 12 до 22 серпня.
Спеціальна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться протягом 12ー14 вересня.
Водночас в УЦОЯО зауважили, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування ЄФВВ не передбачено.
Читайте також: Для абітурієнтів з окупованих територій продовжили терміни подачі документів
Документи, необхідні для реєстрації на ЄВІ
Для дистанційної реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу приймальної комісії чи на інший визначений закладом канал зв’язку скановані копії (фотокопії) таких документів:
- заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
- документа, що посвідчує особу;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття цього номера: вони мають надати документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про номер);
- документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
- довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу – для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);
- медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов);
- фотокартки для документів (чорно-білої або кольорової) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!