Українці можуть знімати до 6000 грн на касах та отримувати виплати за кордоном

16373
коментарі відсутні

Українці можуть знімати до 6000 грн на касах та отримувати виплати за кордоном

Не всі населені пункти України мають розвинену банківську інфраструктуру, і це суттєво ускладнює отримання грошей. Ще складнішою є ситуація у прифронтових та деокупованих регіонах.

Та й за кордоном далеко не всі українці розуміють, як можна отримувати українську пенсію чи соціальні виплати і користуватися ними.

У Мінсоцполітики розповіли, як зняти 6000 грн на касах в магазинах і отримувати пенсію та соціальні виплати, перебуваючи за кордоном.

Відповідне пояснення оприлюднили на сайті Міністерства соціальної політики.

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко нагадав, що українці можуть зняти готівку зі своїх рахунків не тільки в банківських відділеннях або банкоматах, але і через каси торгових мереж.

«При розрахунку карткою можна отримати готівку зі свого рахунку. Ви можете в магазині, в якому обслуговуєтеся, купуючи, замовити до 6 тисяч гривень одноразову виплату коштів. І це відбувається без комісії. Це сервіс, який набув поширення і розвивається якраз у період війни», – пояснив Музиченко.

Що стосується українців, які перебувають за кордоном, то вони також можуть отримувати українську пенсію, яка нараховується на банківський рахунок. Скористатися нею можна у будь-якій країні світу.

Якщо виплата пенсій здійснювалась у відділеннях «Укрпошти», потрібно відкрити рахунок у банку і перевести на нього нарахування пенсії.

Для доступу до своїх коштів людина має змінити спосіб або систему виплати. Відкрити банківський рахунок можна дистанційно.

Якщо рахунок у банку вже відкрито, то нарахування пенсійних виплат можна перевести з відділення «Укрпошти» на банківський рахунок у віддаленому режимі. Потрібно лише змінити реквізити для виплат у своєму електронному кабінеті Пенсійного фонду.

Крім того, українці можуть змінити відділення «Укрпошти», зробивши дзвінок на гарячу лінію поштової компанії.

Ірина Міщенко


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика