Українські підприємці можуть отримати гранти від $10 до $150 тисяч

26590
коментарі відсутні

Українські підприємці можуть отримати гранти від $10 до $150 тисяч

Малі та середні підприємці можуть отримати фінансову підтримку до $150 тисяч для розвитку, підвищення конкурентоспроможності своєї продукції та послуг за програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що наразі приймаються заявки на отримання грантів за чотирма програмами з різними умовами та розміром підтримки.

Програма «Безперервність та відновлення бізнесу»

 

Програма спрямована на підтримку безперервності та відновлення бізнесу, включно із релокацією або відновленням бізнесу в умовах війни. Також сюди входять розширення на зовнішні ринки та підтримка рівня наявних бізнес-можливостей або їхнє покращення.

Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: розвиток виробництва, продажі, адаптація продукту чи запуск нового продукту, сертифікація, цифрові та торгові можливості, покращення бізнес-процесів і моделей, розбудова організаційного потенціалу.

Гранти можуть отримати підприємства, що працюють в секторах: інформаційних технологій та інжинірингу, виробництва, послуг, креативних індустрій.

Взяти участь можуть ФОП, приватні підприємства, ТОВ, АТ, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

Сума гранту – від 600 тис грн до 1,2 млн грн.

Дедлайн – 24 липня 2023 року.

Читайте також: Стартував грантовий конкурс для проєктів цифрових рішень, спрямованих на підтримку ВПО

Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств

 

Грант надаватимуть на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку бізнесу, його масштабування на території України, вихід на міжнародні ринки, запровадження інноваційних рішень, оптимізації бізнес-процесів з метою підвищення ефективності.

Отримати грант можуть підприємства, що працюють в секторах: виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку, крафтові виробництва, переробка харчових продуктів, IT, виготовлення меблів та інших продуктів.

Взяти участь можуть ФОП, приватні підприємства, ТОВ, АТ, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

Сума гранту – від $10 000 до $35 000.

Дедлайн – 24 липня 2023 року.

Читайте також: ГО на деокупованих територіях можуть отримати гроші для ініціатив з відновлення та розвитку громад: розмір гранту не обмежений

Гранти для підтримки експортних альянсів

 

Підтримку надаватимуть для реалізації заходів з формування та діяльності експортних альянсів – об’єднань підприємств для спільного просування своєї продукції на експортних ринках, які включають не менше 5 підприємств.

Заявки прийматимуться від зареєстрованих в Україні неурядових організацій (альянсів, асоціацій, спілок, об’єднань тощо), що представляють підприємства та приватних підприємців певної галузі (сектору) економіки. Учасниками експортного альянсу можуть бути ФОП, приватні підприємства, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

Сума гранту – від $35 000 до $150 000.

Дедлайн – 30 вересня 2023 року.

Читайте також: Курс з кібербезпеки від Google: 5 тисяч українців можуть отримати стипендії на навчання

Гранти для підтримки участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах

 

Програма направлення на допомогу у відновленні та розвитку експортних продажів підприємств. Грант допоможе залучити інвестиції, розширити доступ до іноземних ринків, а також відкрити нові бізнес-можливості.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги.

Сума гранту – від $35000 до $90000.

Дедлайн – 15 вересня 2023 року.

Читайте також: Стартував грантовий конкурс проєктів з попередження насильства над дітьми в цифровому середовищі

Детальніше ознайомитись з програмами USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та подати заявку на отримання гранту можна за посиланням.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика