«Варто робити своє 2.0»: у Києві стартувала грантова для ветеранів

3634
коментарі відсутні

«Варто робити своє 2.0»: у Києві стартувала грантова для ветеранів

У Києві офіційно запустили нову грантову програму «Варто робити своє 2.0». Вона призначена для ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих захисників і захисниць. Учасники можуть отримати від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень на відкриття або розширення власного бізнесу.

Заявки приймають до 20 липня 2025 року, а результати оголосять орієнтовно 17 вересня 2025 року.

Історії успіху та підтримка ветеранів

Презентація програми відбулася у кав’ярні «Тихе місце», що належить ветерану Дмитру Мартиненку. Він поділився власним досвідом: завдяки гранту від Українського ветеранського фонду вдалося відкрити чотири кав’ярні. Дмитро підкреслив, що бізнес допомагає ветеранам соціалізуватися та відволікатися від наслідків війни.

Міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова закликала не боятися подавати заявки, адже навіть невдача є частиною навчання. Минулого року з 470 ветеранських підприємств 120 отримали підтримку, і ця кількість щороку зростає.

Директор Благодійного фонду «МХП-Громаді» Олександр Пахолюк наголосив на пріоритетності підтримки військових та ветеранів. Їхня програма «МХП Поруч» не лише надає гранти, а й супроводжує ветеранів на всіх етапах розвитку справи. Загалом фонд вже допоміг створити понад 500 бізнесів у 140 громадах України.

Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Каріна Дорошенко зазначила, що фонд уже підтримав понад 1200 ветеранських підприємств. Вона додала, що цей конкурс – новий шанс для всіх, хто прагне розвивати власну справу.

Читайте також: Все самі: ветерани з інвалідністю розбираються зі своїми правами та пільгами 

Хто може отримати грант за програмою «Варто робити своє 2.0»

На конкурсний відбір можуть подаватися такі категорії заявників:

  1. Ветерани, які зареєстровані як фізичні особи – підприємці (ФОП).
  2. Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, які зареєстровані як ФОП.
  3. Дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як ФОП. Важливо, що їхні проєкти мають бути спрямовані на реінтеграцію ветеранів у суспільне життя, збереження та відновлення їхнього фізичного та психічного здоров’я.
  4. Юридичні особи (крім громадських об’єднань та благодійних організацій). Ці організації повинні бути зареєстровані не пізніше ніж за один рік до подання заяви. При цьому хоча б одним із засновників (учасників, власників, акціонерів) має бути:
  • ветеран;
  • член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
  • член сім’ї загиблого (померлого) Захисника та Захисниці України;
  • дружина або чоловік ветерана (якщо проєкт спрямований на реінтеграцію ветеранів, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я).

Старт прийому заявок – 30 червня 2025 року.

Останній день прийому заявок – 20 липня 2025 року (до 18:00 за київським часом).

Подати заявку можна за посиланням.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика