Випускників просять зареєструватись для вступу до вишів, строк обмежено

6800
коментарі відсутні

Випускників просять зареєструватись для вступу до вишів, строк обмежено

Дехто вже встиг подати документи на реєстрацію та навіть отримав сертифікат учасника ЗНО. А тим, хто планує вступати до закладів вищої освіти України, але ще не встиг цього зробити, варто поквапитись та до 9 квітня створити реєстраційну картку.

Як саме відбуватиметься вступна кампанія 2022 року, наразі у Міністерстві освіти і науки України остаточно не визначилися – Порядок зарахування до закладів вищої освіти й досі розробляється. Проте всім вступникам потрібно зареєструватись у системі учасників Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

«Ми ще не готові повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але точно можемо сказати, що для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО», – пояснює Український центр оцінювання якості освіти.

 

Тим, хто має сертифікат ЗНО

 

Вступники, які встигли заповнити реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти, вважаються зареєстрованими для участі в ЗНО. Тож вони є потенційними учасниками вступних іспитувань до закладів вищої освіти.

Ці випускники вже мають сертифікати учасника ЗНО та можуть заходити на свою Інформаційну сторінку. Логін і пароль для входу вказано у сертифікаті. На даній сторінці розміщується вся актуальна інформація, окремо для кожного вступника, щодо його подальших дій.

Якщо вступник зареєструвався, але не отримав сертифікату, невдовзі йому буде повідомлено, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку.

 

Тим, хто не встиг зареєструватись

 

Учням і ученицям ліцею, гімназії, а також студентам і студенткам І-ІІ курсу коледжу, які цього року закінчують здобувати повну загальну середню освіту та які ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, потрібно в строк до 9 квітня створити реєстраційну картку.

Уважно заповнити такі її поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання документів для вступу.

«У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, будь ласка, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа. За потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань і передайте керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся. Якщо такої можливості немає, не хвилюйтеся: достатньо того, що ви сформували реєстраційну картку», – говориться в повідомленні Центру оцінювання.

Після того вступнику буде повідомлено, як дізнатися логін і пароль для входу на його персональну Інформаційну сторінку.

Також до 9 квітня просять створити реєстраційну картку учасника ЗНО тих, хто вже здобув повну загальну середню освіту (має свідоцтво про повну загальну середню освіту/атестат), але ще не реєструвалися в системі.

 

Тим, хто опинився на окупованій території

 

Вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії, вочевидь мають труднощі з доступом до Інтернету. Однак і їм за можливістю пропонують створити реєстраційну картку.

У Центрі зазначають:

«Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ви. Це може зробити хтось із ваших друзів чи знайомих. Попросіть унести ваші дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо».

 

Світлана Денисенко, «ЗмІнИ. Схід»


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика