Лікар-психіатр зі Слов’янська започаткував власну справу

200560
коментарі відсутні

Лікар-психіатр зі Слов’янська започаткував власну справу

Після початку повномасштабного вторгнення лікар-психіатр зі Слов’янська Євген Смаль втратив змогу працювати в обласній лікарні. Натомість вирішив розпочати власну практику. Нині має кабінет у Дніпрі, де приймає пацієнтів, а також консультує онлайн.  Крім того, лікар хоче розширятися та відкрити кабінет у рідному Слов’янську.

 

 

Завжди була мрія відкрити свою клініку

 

До великої війни лікар-психіатр Євген Смаль працював в обласній клінічній лікарні Слов’янська завідувачем психосоматичного відділення. Після повномасштабного вторгнення втратив змогу працювати в медичному закладі міста. Натомість Євген вирішив розпочати приватну практику: зареєструвався як ФОП та отримав медичну ліцензію. Нині має кабінет у Дніпрі, а також консультує пацієнтів онлайн.

«Якщо людина до мене звертається з будь-яким психічним розладом, я проводжу диференційну діагностику, визначаюсь зі станом. Потім вже вирішую і рекомендую пацієнту, який вид лікування можна запропонувати. Це може бути психотерапія за допомогою різних психотерапевтичних технік  або психофармакотерапія – за допомогою медикаментів», – розповів Євген.

За словами лікаря, серед його пацієнтів залишилася частина, яка лікувалася у стаціонарі в Слов’янську. Нові ж дізнаються про медичні послуги з реклами в соціальних мережах. Нині Євген шукає відповідне приміщення у Слов’янську, аби там також відкрити свій кабінет. Лікар каже, що попит у населення на його послуги на Донеччині є.

«У мене завжди була така мрія – зробити свою приватну клініку, де працюватиме багато спеціалістів і вони надаватимуть високоякісну допомогу. Тому масштабуватися і залучати більше пацієнтів – одна з моїх найважливіших цілей. Чому хотів власну клініку відкрити? Бо знаю, як це можна організувати, щоб медична допомога була більш якісною», – зазначив лікар-психіатр.

Лікар-психіатр зі Слов’янська започаткував власну справу - Фото №1

Аби зі старту отримати більше можливостей для свого кабінету, Євген дізнався про грантові програми та став учасником однієї з них – «Власна справа».

Грантова підтримка від держави розширює можливості

Сума гранту, яку отримав Євген, склала 250 тис грн. Це максимальний розмір підтримки урядової програми «Власна справа». Підприємець доклав свої гроші, аби придбати УЗД-апарат, який потрібний для діагностики.

«УЗД-апарат буде портативним. Це було одним з важливих компонентів, коли писав бізнес-проєкт. УЗД-апарат можна буде використовувати без прив’язки до конкретного місця, аби я міг поїхати і до Дніпра, і до Слов’янська та проконсультувати, а також вдома в пацієнта зробити УЗД у разі потреби. Апарат маленький, легенький і досить сучасний», – розповідає Євген.

Також за умовами гранту підприємець мав створити 2 робочі місця. Нині Євген вже взяв на роботу двох лікарів: терапевта та лікаря УЗД. У майбутньому медик хоче створити центр психосоматичної медицини і розширити справу, аби надавати допомогу у великих містах України.

Урядову програму «Власна справа» реалізують в рамках проєкту «єРобота».  Завдяки ній можна отримати мікрогрант на започаткування або розвиток підприємства. Мінімальна сума підтримки складає 50 тис грн, максимальна –  250 тис грн. Основні вимоги до підприємця: створення робочих місць, сплата податків та діяльність протягом трьох років. За гроші від «Власної справи» можна придбати меблі та обладнання, орендувати приміщення, купити ліцензійне програмне забезпечення, сировину, матеріали тощо.

Ірина Мартинова

Джерело фотографій: Державний центр зайнятості, Євген Смаль.

 

 

 

 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика