Робота із вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії

1579
коментарі відсутні

Робота із вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії

Про це голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов заявив у ході роботи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проблема інтеграції біженців є доволі актуальною для європейців. Як прийняти велику кількість нових громадян, надати освіту дітям, дорослих забезпечити роботою, не провокуючи напругу у суспільстві, — все це чималі виклики для Європейського континенту. Велику увагу приділили саме інтеграції дітей, адже вони — найбільш уразлива частина людства.

«Україна із початком військових дій на сході також стикнулася із проблемою біженців, тому мій виступ торкнувся якраз проблем, пов’язаних із інтеграцією вимушених переселенців. Із початком війни Дніпропетровська область прийняла більше 80 000 переселенців, серед яких і тисячі дітей. При тому, що всі діти мають змогу зараз навчатися в школах, відвідувати садочки, отримувати медичну допомогу. При тому, що в Дніпропетровській області працюють громадські організації, діяльність яких покликана надавати допомогу дітям, що живуть на прифронтових територіях. Завдяки проекту обласної ради та ОК «Схід» «Допомога йде» вже понад сто дітей із «сірої зони» отримали висококваліфіковану медичну допомогу в клініках Дніпра. При всьому великому обсязі допомоги, я вважаю, що цього недостатньо. З цієї причини наша держава має розробити національну стратегію захисту дітей в Україні. Діти із зони конфлікту потребують системної допомоги. Ми вдячні Конгресу і Раді Європи за експертну допомогу у цьому питанні», — зазначив у своїй промові Гліб Пригунов.

Як зазначено в повідомленні прес-служби облради, Гліб Пригунов бере участь у роботі засідання 33-ї Сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі. Конгрес представляє понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів. Це місце для обговорення загальних проблем. Конгрес заохочує ефективну організацію місцевих та регіональних влад в усіх державах-членах Ради Європи, особливо у так званих «молодих демократіях», досліджує стан місцевої і регіональної демократії, ступінь реальної участі громадян у реалізації влади, представляє інтереси місцевих та регіональних влад при виконанні європейської політики, заохочує прикордонне співробітництво з метою встановлення та підтримки миру.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика