Туризм

Зимовий степ та його мешканці

Суспільство

Зимовий степ Донеччини – то окрема казка. Але тут зволікати не можна, бо снігові дні швидкоплинні. Останнім часом, зокрема на теренах РЛП "Клебан-Бик", помітно зросла чисельність диких кабанів та козуль.
Цілі зграї струнких тварин на пагорбах та ...

Туристичний гурток Рубіжанського ліцею

Суспільство

Школярі з Рубіжанського ліцею бадьоро виконують вправи, які не кожному під силу. Вони вміють правильно в'язати вузли, користуватися туристичним спорядженням, а ще мають значний досвід змагань – обласних та всеукраїнських.
Існує гурток вже четвертий ...

Проєкти, що впроваджуються Державним агентством з розвитку туризму

|

Туристичні магніти, “Мандруй Україною” - ці та інші проєкти впроваджуються Державним агентством з розвитку туризму. Які першочергові обов’язки покладено на установу, дивіться у відео.
Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці ...

Старовинна архітектура та захопливі краєвиди: як в ОТГ планують розвивати туристичний напрямок

Суспільство

Садиба Генріха Судермана - місце, куди з’їжджаються туристи
Садиба Генріха Судермана, що побудована на початку ХХ століття, - місце, куди вже з’їжджаються туристи. Розташований маєток у селі Зелене Криворізької ОТГ. Також у громаді працюють над ...

Садиба Генріха Судермана – місце, куди з’їжджаються туристи

Суспільство

Садиба Генріха Судермана, що побудована на початку ХХ століття, - місце, куди вже з’їжджаються туристи. Розташований маєток у селі Зелене Криворізької ОТГ. Також у громаді працюють над розробкою і запуском повноцінного туристичного маршруту. ...

У Криворізькій ОТГ розвиватимуть туристичний напрямок

Суспільство

«Зелена» та «панська» садиби, а також живописні місця пропонує Криворізька ОТГ. Поки що тут офіційного туристичного маршруту не створено, але місцеві краєзнавці та підприємці вже працюють над ним.
 
Панська садиба Судермана
 
Ґратчасті ...

Крива Лука – село, яке має свій бренд

Суспільство

За декілька років село Крива Лука перетворилося на впізнаване місце для туристів. Сюди відпочивати приїжджають з усієї України. У чому секрет – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших ...

Стежка «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві

Суспільство

Еколого-пізнавальній стежці «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві 9 років. За цей час тут до маршруту додали нові зупинки, у зоопарку з’явилося поповнення, а у лісництві працюють над додатком для екскурсій.
Подробиці дивіться у сюжеті.

...

На Донеччині та Луганщині прокладуть «соляний шлях»

Суспільство

До туристичного маршруту, який матиме назву «Шлях, позначений сіллю», ввійдуть населені пункти півночі Луганської та Донецької областей. Серед основних точок: Слов’янськ, с. Маяки, смт. Ямпіль, с. Крива Лука, с. Торське, с. Званівка, Соледар, ...

Крива Лука – туристичне село, де люди творять місцеву історію

Суспільство

Мальовниче село Крива Лука на Лиманщині перетворилось в осередок локального туризму завдяки ентузіазму переселенців у співпраці з небайдужими місцевими жителями.
Яна Синиця переїхала до Кривої Луки з Донецька, де раніше займалась розвитком ...