Український освітній хаб у Німеччині відкрив двері для українців

19040
коментарі відсутні

український освітній хаб у Німеччині Українці, які сьогодні проживають у Лейпцигу, зможуть прийняти участь у багатьох заходах, які безкоштовно організовуються у хабі. Також є можливість опанувати нові спеціальності, вивчити мову та отримати допомогу з працевлаштування. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки. Український освітній хаб у Німеччині відкрито за підтримки міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя. Громадяни України, які сьогодні проживають у Німеччині, можуть: • продовжити навчання за українською програмою; • опанувати IT-професії та набути найзатребуваніших навичок на ринку праці (soft skills); • вивчати українську, німецьку та англійську мови. Крім того, у хабі допоможуть визначитися з професією відповідно до власних здібностей за допомогою штучного інтелекту та посприяють у працевлаштуванні. Тут можна дізнатись про особливості проживання в Німеччині. Український освітній хаб у Німеччині організовує також екскурсії та змістовний відпочинок. Більше інформації можна знайти: • на офіційному сайті українського освітнього хабу в Німеччині – germany.eduhub.org.ua • на офіційному сайті мережі українських освітніх хабів – eduhub.org.ua. • у координаторки українського освітнього хабу в Німеччині – Антоніни Ващенко, v.antonina.v@ukr.net. Усі заходи – безкоштовні. Зазначається, що наразі відкрито вже16 освітніх хабів як в Україні, так і в інших країнах (у Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії та Великій Британії). «Місія мережі українських освітніх хабів за кордоном – надати можливість нашим дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування. Саме тому цей проєкт був визначений пріоритетним у сфері

Відкрився український освітній хаб у Німеччині.

Українці, які сьогодні проживають у Лейпцигу, зможуть прийняти участь у багатьох заходах, які безкоштовно організовуються у хабі.

Також є можливість опанувати нові спеціальності, вивчити мову та отримати допомогу з працевлаштування.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

Український освітній хаб у Німеччині відкрито за підтримки міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя.

Громадяни України, які сьогодні проживають у Німеччині, можуть:

  • продовжити навчання за українською програмою;
  • опанувати IT-професії та набути найзатребуваніших навичок на ринку праці (soft skills);
  • вивчати українську, німецьку та англійську мови.

Крім того, у хабі допоможуть визначитися з професією відповідно до власних здібностей за допомогою штучного інтелекту та посприяють у працевлаштуванні. Тут можна дізнатись про особливості проживання в Німеччині.

Український освітній хаб у Німеччині організовує також екскурсії та змістовний відпочинок.

Більше інформації можна знайти:

  • на офіційному сайті українського освітнього хабу в Німеччині – germany.eduhub.org.ua
  • на офіційному сайті мережі українських освітніх хабів – eduhub.org.ua.
  • у координаторки українського освітнього хабу в Німеччині – Антоніни Ващенко, v.antonina.v@ukr.net.

Усі заходи – безкоштовні.

Читайте також: Для дітей та дорослих: відкрився Український освітній хаб в Польщі

Зазначається, що наразі відкрито вже16 освітніх хабів як в Україні, так і в інших країнах (у Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії та Великій Британії).

«Місія мережі українських освітніх хабів за кордоном – надати можливість нашим дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування. Саме тому цей проєкт був визначений пріоритетним у сфері освіти під час війни», – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика