Наживо

АКМЦ-online: Обговорення: Чому тема домашнього насильства є табуйованою?


19935
коментарі відсутні

Від домашнього насильства потерпають тисячі жінок: когось систематично принижують, комусь видають гроші під сувору звітність чеками, є такі хто потерпає від фізичного чи сексуального насильства. Про подібні випадки часто знає тільки родина – налякана жінка та діти. І вони бояться «виносити сміття з хати». Інколи про випадки насильства можуть знати сусіди чи близькі родичі.

Але проблема домашнього та гендерно-зумовленого насильства така болюча якраз через острах потерпілих одразу звертатися по допомогу. «Це ніколи не повториться», «він не міг такого зробити», «як же я піду – у мене ж діти», «а може я сама винна?» – подібні думки виникають майже у кожної, хто стикається з насильством. Але проблема не виноситься назовні, про неї не прийнято говорити, тема нібито табуйована.

БФ «Слов’янське серце» руйнує стереотипи – ми висвітлюємо тематику домашнього та гендерного насильства. І закликаємо: не треба мовчати та терпіти, варто звертатися по допомогу та змінювати своє життя!

Цього разу обговорення буде проходити із залученням жінок, які так чи інакше стикалися з проявами домашнього та гендерно-зумовленого насильства. Повірте – їм є, про що розказати!

Проведення цього заходу організовано БФ «Слов’янське серце» та проходить за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Презентація «Регіонального плану заходів з ...

Спікери: Валерія Вершиніна – менеджерка  БФ «Stabilization Support Service» (zoom)   Романенко Людмила Миколаївна – заступник директора Департаменту – начальник управління у справах пільгової категорії громадян Депаратменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації   Марія Красненко –  юристка громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» (zoom)   Христина Козак – провідний фахівець відділу захисту та адвокації Норвезької ради у

АКМЦ-online: Прес-конференція щодо захисту цивільного ...

Форум з міжнародного гуманітарного права (МГП) організовується у зв’язку із відкриттям в Краматорську польового офісу міжнародної гуманітарної організації «Женевський заклик». Форум присвячено питанням захисту цивільного населення вздовж лінії зіткнення. Зокрема, презентуватимуться наступні питання: короткий огляд міжнародного гуманітарного права (МГП) в українському контексті, переговори з озброєними групами в ситуаціях триваючих конфліктів. Також буде презентовано мобільний додаток

АКМЦ-omline. Презентація: Донбас очима молодіжних ...

Організатор: Школа політичної аналітики НаУКМА   У фокусі дослідження була місцева небайдужа молодь, яка активно здійснює позитивні зміни у регіоні задля розбудови його успішного майбутнього. Використовуючи офлайн та онлайн формати, аналітики ШПА провели фокус-групи, індивідуальні та групові інтерв’ю з членами молодіжних громадських організацій Донецької та Луганської областей із Бахмута, Краматорська, Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Маріуполя.

АКМЦ-online: Прес-конференція: Перший постіндустріальний ...

Організатори:  ГО “Вільна Хата” та Вільний простір DRUZI 19 і 20 червня в костянтинівській промзоні відбувся перший постіндустріальний фестиваль The Most Fest. Цю важливу для міста і регіону подію відвідало понад 1 500 людей, а більшість з них — гості з інших міст: Краматорська, Слов’янська, Києва, Харкова і навіть Лондона. Про про те, як відбулася